Контактирајте нас

Зхејианг Хец Мацхинери Цо., Лтд.

Адреса:бр. 155 Хаина Роад, град Тајџоу, провинција Џеђианг, Кина

Тел: +86-576-89001801

Телефон: +86-18267612787

Е-маил: салес@фоундри-цн.цом

Веб сајт: ввв.јјфоундри.цом

Пошаљи упит